Stranky jsou v rekonstrukci

O lokalitě

POLOHA A DOPRAVA :
Herink je obec 4km vzdálená od hranice Prahy směrem na jihovýchod, zasazená v krajině malebných remízků a rybníčků. Obec leží na spojnici rychlostní komunikace D1 exit 11 a Jesenicí . Autem je vzdálena z centra Prahy cca 15min. Hromadná doprava je v obci řešená 2 linkami PID autobusové dopravy ze stanice Háje, jejíchž intervaly jsou po 30 minutách a do stanice Háje vás dopraví také cca za 15-20min. Poblíž obce je budována nová rychlostní komunikace (nový pražský obchvat) což předpokládá výborný přístup do všech částí Prahy.
VOLNÝ ČAS:
Bydlení zde skýtá možnost výletů pěších nebo cyklistických. 4km je vzdálen Průhonický park a zámek. V nově budované lokalitě plánujeme výstavbu mateřské školy, restaurace se zahradním posezením, petaquem , stolním tenisem, minigolfem a dětským hřištěm s pískovišti a prolézačkami. V nedalekých, 3 km vzdálených Čestlících Aqua park.
VYBAVENOST:
V obci plánujeme v rámci projektu výstavbu mateřské školy, restauraci a ordinaci. a obchod. Škola je v Osnici vzdálená 2km. Obchodní centrum Čestlice je vzdáleno 3km. Vzhledem k masivní výstavbě je v nedaleké Jesenici i jiných okolních vesnicích možnost pestrého vyžití jak sportovního , tak kulturního.